Závod v Kohoutovicích 2024 s rekordní účastí

13.10.2024

Na startu přípravného závodu Jihomoravského lyžařského poháru v suchém slalomu v Kohoutovicích se letos sešlo rekordních 111 startujících, což překonalo všechny dosavadní ročníky!

V kategorii myšáci dokonce závodili i Klárka Kožušníková a Míša Vodica, oba ročník narození 2022, a s tratí si za pomoci maminek velmi dobře poradili!

Nás samozřejmě moooc potěšili naši malí FreeSki závoďáci, kteří posbírali celkem 9 medailí.

Emmču Henkovou obří lízátko motivovalo natolik, že nechala za zády všech 19 dalších myšaček a vybojovala zlato! Brácha Kubík v přípravce nemohl zůstat pozadu a taky zvítězil, před stříbrným Jardou Klabenešem. Holky z přípravky obsadily pro jistotu kompletní bednu. Zlato brala Stellča Moravcová, stříbro Stellča Kozáčková a bronz Verča Albrechtová. Podobně to vypadalo i v kategorii předžáků, kde se na prvních třech místech seřadili Vojta Machotka, Mates Kilián a Honzík Matyáš.Krásné výkony předvedli i všichni naši ostatní závoďáci, jsme na vás moc pyšní a jsme rádi, že vás to baví a že se usmíváte!

Potěšilo nás, že se na předávání cen podílel předseda OSÚ alpských disciplín Svazu lyžařů ČR pan Ladislav Forejtek, který se v Brně zúčastnil semináře s Andreasem Žampou. Na závěr děkujeme kavárně SLADKÝ ZÁŽITEK za poskytnutí zázemí a výborné makronky, Městské části Brno-Kohoutovice, firmě MOP za přípravu louky a hlavně všem trenérům a rodičům z FreeSki Academy Brno, bez kterých bychom závody nemohli organizovat!